fbpx
Trečiadienis, 23 rugsėjo 2020 13:44

Kaip išlaikyti švarią kosmetinę?

Mėgstamus produktus kasdien naudojame pagražinti veidui, bet to negalima pasakyti apie tai, kaip dažnai mes juos naudojame. Iš tyrimų galima suprasti, kad tik 61% moterų valo savo makiažo produktus kartą per mėnesį, o jei iš viso, tai tik 31%. Dauguma merginų ir moterų naudojančių makiažio priemones net nežino, kaip tinkamai išvalyti savo grožio priemones. Taigi, jei Jūsų makiažo krepšys suteptas maskuokliu ir negalite tiksliai prisiminti, kiek laiko maskuoklis buvo Jūsų kosmetinėje, atėjo laikas paimti valiklį į rankas.

Norint sustabdyti bakterijų plitimą, svarbiausia sterilizuoti savo produktus. Nesvarbu, ar tai būtų Jūsų makiažas, šepetėliai ar kitos grožio priemonės, labai svarbu sustabdyti negyvų odos ląstelių ir riebalų pertekliaus kaupimąsi, taip pat bakterijų plitimą, nes tai yra pagrindinės porų užsikimšimo, spuogų priežastys.

Laimei, dar nevėlu viską pakeisti, pradedant rimtu kosmetikos sutvarkymu. Idealiame pasaulyje turėtumėte plauti ar valyti produktus po kiekvieno naudojimo, nes bakterijos gali greitai daugintis. Atsižvelgiant į Jūsų dienos darbus, makiažo valymas kiekvieną dieną gali pasirodyti neįmanomas, todėl tai yra puiki priežastis atsirasti netvarkai Jūsų kosmetinėje. Pateikiame kelis būdus kaip palaikyti švarą kosmetinėje.

Nuvalykite ir vėl tepkite
Po valgio pasidažyti lūpas lūpų dažais yra įprastas dalykas - ir tai visiškai suprantama. Prieš pakartotinai tepdami lūpų dažus, būtinai kruopščiai nuvalykite lūpas ir tik tada tepkite lūpų dažus.

Atskirkite savo teptukus
Daugiafunkciniai šepetėliai yra ekonomiškas būdas supaprastinti makiažo rinkinį, tačiau tai taip pat greitas būdas bakterijoms daugintis bei persikelti iš vieno produkto ar paletės į kitą. Prieš keisdami gaminius, pabandykite juos išvalyti arba naudokite švarius pirštus.

Valykite po vieną šepetėlį.
Šepetėlio galą sušlapinkite šiltu vandeniu ir įpilkite prausiklio, geriausia yra naudoti prausiklį skirtą specialiai šepetėliams plauti. Įmasažuokite prausiklį giliai į šerelius. Plaukite šepetėlį tol kol nebeliks prausiklio, o šereliai neturės jokios spalvos. Gerai nusausinkite šepetėlius ir paguldykite ant lygaus paviršiaus bei palikite išdžiūti. Visada įsitikinkite, kad visi įrankiai yra nuvalyti, o po to kruopščiai išdžiovinti.

Išvalykite savo kosmetinę
Valyti kiekvieną savo grožio arsenalo produktą yra beprasmiška, jei juos dedate į bakterijų pilną kosmetinę. Tad rekomenduojama bent kartą per mėnesį išplauti savo kosmetinę, kad ši būtų švari.

Skambinti